Kontakt Korshags

Kontakt

Kontakta oss

Korshags Food AB
Servicevägen 3
311 32 Falkenberg

Kontor: 0346-71 57 57, info@korshags.se
Butik: 0346-71 57 59, butiken@korshags.se

Bli kund? Kontakta Jonas Selander
Jobba hos oss? Maila jobb@korshags.se
Nyheter? Senaste nytt hittar du här 
Inspo & info: Följ oss på Facebook & Instagram
Titta in? Välkommen

 

Niklas Korshag

VD
0346-71 57 52
niklas@korshags.se

Pernilla Korshag

Marknadschef
0346-73 12 63
pernilla@korshags.se

Jonas Selander

Försäljningschef
076 898 70 30
jonas.selander@korshags.se

Anna Skinnars

Säljare DVH Mellansverige nordöst
073 660 06 27
anna.skinnars@korshags.se

Fredrik Stenbeck

Säljare DVH Sydsverige
070 037 20 72
fredrik.stenbeck@korshags.se

Niclas Ekström

Säljare DVH Mellansverige väst
073 660 00 65
niclas.ekstrom@korshags.se

Ola Asplund

Säljare DVH Mellansverige sydöst
073 660 06 24
ola.asplund@korshags.se

Tobias Gerefalk

Säljare Foodservice & Grossist
073 660 06 10
tobias.gerefalk@korshags.se

Anna Korshag

Order & administration
0346-71 57 62
anna.korshag@korshags.se

Sofie Lundahl

Order
0346-71 57 65
sofie.lundahl@korshags.se

Stefan Jönsson

Produktionschef
0346-73 12 66
stefan.jonsson@korshags.se

Mattias Johansson

Inköp
0346-71 57 51
mattias.johansson@korshags.se

Monica Magnusson

Ekonomi
0346-71 57 61
monica.magnusson@korshags.se

Rumana Uddin

Ekonomi & administration
Föräldraledig

Josefine Breitholtz

Miljö- & kvalitetsansvarig
0346-71 57 68
josefine.breitholtz@korshags.se